מדיניות הפרטיות

כאשר אתה מבקר באתר האינטרנט שלנו, השרתים שלנו רושמים את כתובת ה- IP שלך באופן אוטומטי ו / או שם של המחשב.

אנו מאחסנים מידע כגון כתובת הדוא"ל שלך, שם ומיקום רק אם אתה מחליט לשלוח לנו מידע כזה על ידי השתתפות בסקר, או רישום כמשתמשים באחד האתרים שלנו. אנו אוספים מידע זה כדי לעזור לנו לשפר את תוכן האתרים שלנו, להתאים אישית את הפריסה של דפי האינטרנט שלנו וליצור קשר עם אנשים למטרות טכניות ותמיכה. אנחנו לא נשתף את כתובת הדוא"ל שלך עם ארגונים אחרים, אלא אם כן נדרש על פי חוק.

אם אתה מעביר תוכן כלשהו באתר, כגון רישום חברתך כספק שירות, המידע שהעברת יפורסם.

אם תשלח הודעה לאחד רשימות התפוצה הציבוריות שלנו, כתובת הדוא"ל השליחה שלך וכל תוכן הדוא"ל יפורסם, ויישמר, הוא על ידינו ועל ידי ארגונים אחרים. מאגרי מידע אלה הם קבועים, והודעות שנשלחו אינם נמחקות. על ידי שליחת הודעה לאחד רשימות האלה התפוצה אלה אתה מעניק את הרשאה למאגרי מידע אלה, ומבטל את כל ההסתייגויות בהודעה עצמה.

אנו עשויים לאסוף מידע דמוגרפי ומידע הקשור לקטגוריות עניין מאנשים באמצעות סקרים, מידע התנדבותי, הצעות מחברי הקהילה, ותוכן אחר. חברי הקהילה שלנו עשויים לספק לנו מידע מרצון, מידע אישי, אינטרסים, מידע גאוגרפי ונתונים דמוגרפיים. מטרת האיסוף נתונים אלה היא להבטיח שאנו ממשיכים להבין את הצרכים והרצונות של הקהילת PostgreSQL, ולכן נוכל לספק את המידע הרלוונטי ביותר, מדריכים, ותוכן.

אם אתה מעביר תוכן כלשהו באתר, כגון רישום חברתך כספק שירות, המידע שהעברת יפורסאתר זה עושה שימוש ב- Google Analytics, שירות ניתוח נתוני אינטרנט המסופק על ידי Google, Inc ("גוגל"). Google Analytics משתמש ב"cookies", אשר הם קבצי טקסט הנשמרים במחשב שלך, כדי לסייע לאתר שלנו לנתח את השימוש באתר שלנו. המידע שנוצר על ידי על "cookies" השימוש שלך באתר (לרבות כתובת ה- IP שלך) יימסר ויישמר על ידי Google בשרתים בארצות הברית. גוגל תשתמש במידע זה לצורך הערכת השימוש שלך באתר, עיבוד דוחות על פעילות האתר האינטרנט למפעילי האתר ומתן שירותים אחרים הקשורים לפעילות האתר והשימוש באינטרנט. Google עשויה גם להעביר את המידע לצדדים אחרים שבו נדרש לעשות כן על פי דין, או כאשר אותם צדדים אחרים מעבדים את המידע מטעם גוגל. Google לא תשייך את כתובת ה- IP שלך עם כל נתונים אחרים שמוחזקים על ידי גוגל. אתה רשאי לסרב שימוש עוגיות על ידי בחירת ההגדרות המתאימות בדפדפן שלך, אך שים לב שאם אתה עושה את זה אתה אלול להיות לא מסוגל להשתמש בפונקציונליות המלאות של האתר הזה. על ידי שימוש באתר זה, אתה מסכים לתנאים של עיבוד נתונים אודותיך על ידי Google, באופן ולמטרות שנקבעו לעיל.