אודות

PostgreSQL הוא בסיס נתונים מונחה-עצמים פוסט רלציוני רב עוצמתי, עם קוד פתוח. יותר מ 15 שנות פיתוח אקטיבי שהושקעו במוצר וארכיטקטורה שעברה את כל הבחינות תרמו למוניטין חזק של אמינות, שלמות הנתונים, ותקינות. הוא רץ על כל מערכות ההפעלה העיקריות, כולל לינוקס, יוניקס
(AIX, BSD, HP-UX, SGI IRIX, Mac OS X, Solaris, Tru64), ו- Windows. זה תואם באופן מלא את פרדיגמת ACID (אטומיות, עקביות, בידוד ועמידות), קיימת תמיכה מלאה במפתחות זרים, פעולות אחוד (Joins), טבלאות דינמיות מדומות (Views), טריגרים, ופרוצדורות מאוחסנות (Stored Procedures) (במספר שפות). הוא כולל את רוב סוגי הנתונים של SQL:2008, כולל INTEGER, NUMERIC, BOOLEAN, CHAR, VARCHAR, DATE, INTERVAL, וTIMESTAMP. הוא תומך גם אחסון של אובייקטים בינאריים גדולים, כולל תמונות, צלילים, או וידאו. יש לו ממשקים מקוריים עבור C/C++, Java, .Net, Perl, Python, Ruby, Tcl, ODBC, בין היתר, ותיעוד יוצא דופן.

כי מסד נתונים לארגונים תעשייתיים, PostgreSQL מתגאה בתכונות המתוחכמות כגון Multi-Version Concurrency Control, נקודות בזמן להתאוששות, Tablespaces, רפליקציה אסינכרונית, טרנזרקציות מקוננות (Savepoints), גיבויים חמים, כלי אופטימיזציות מתוחכם עבור השאליתות, וכתיבת לוגים עבור עמידות גבוהה בפני תקלות. הוא תומך בערכות תווים בינלאומיות, קידודי תווים, Unicode, והוא מתיחס בהגדרות אזוריות במיון, פורמט והבחנה בין אותיות גדולות וקטנות. הוא ניתן להרחבה גם בכמות העצומה שבסיס נתונים יכול לנהל וגם במספר של משתמשיםהוא יכול להכיל בו זמנית. ישנן מערכות PostgreSQL הפעילות בסביבות ייצור המנהלות יותר מ 4 טרה-בייט של נתונים. חלק מהגבולות הכלליות של PostgreSQL נמצאות בטבלה שלהלן:

ערך הגבלה
ללא הגבלה גודל מסד נתונים מקסימאלי
32 TB גודל טבלה מקסימאלי
1.6 TB גודל רשומה מקסימאלי
1 GB גודל שדה מקסימאלי
ללא הגבלה מספר רשומות מקסימאלי בטבלה
250 – 1600 בהתאם לסוג השדה מספר שדות מקסימאלי בטבלה
ללא הגבלה מספר אינדקסים מקסימאלי בטבלה

מדיניות הפרטיות
כל הזכויות שמורות ל © העמותה לקידום הפוטגרס בישראל 2018