יתרונות

PostgreSQL מציע יתרונות רבים עבור הארגונים על מערכות מסדי נתונים אחרות.

חסינות מפני over-deployment

Over-deployment זה מה שספקי מסדי נתונים מגדירים כי בעיה עיקרית שלהם. עם PostgreSQL, אף אחד לא יכול לתבוע את הארגון על הפרת החוזה רישוי, שכן אין עלות הרישיון הקשורה לתוכנה.

יש לכך מספר יתרונות נוספים:

  • מודלים עסקיים רווחיים לפריסה נרחבת של המוצר

  • אין אפשרות לבקרות עבור תאימות לרשיון בכל שלב

  • גמישות לעשות מחקר רעיוני ופריסות ניסיוניות ללא צורך בעלויות רישוי נוספות

תמיכה טובה יותר מאשר ספקי מסדי נתונים אחרים

בנוסף להצעות תמיכה החזקות שלנו, קיימת קהילה פעילה של מקצוענים PostgreSQL וחובבים אשר צוות התמיכה שלכם יכול לשאוב מהם ולתרום לקהילה.

חסכון משמעותי בעלויות כוח אדם

התוכנה תוכננה ונוצרה כך שיהיו פחות  דרישות התחזוקה וכוונון מאשר במסדי נתונים המובילים, אך עדיין שומרת על כל התכונות, יציבות וביצועים.

בנוסף לכך, תוכניות ההכשרה שלנו נחשבות בדרך כלל להיות הרבה יותר חסכוני, לניהול, ומעשי בעולם האמיתי מזו של ספקי נתונים קנייני המובילים.

אמינות ויציבות אגדיות

בניגוד למסדי הנתונים התעשייתיים רבים, קיימת התופעה הנפוצה עבור חברות שמשתמשות במוצר לדווח ש PostgreSQL מעולם לא התרסק עבורם בכמה שנות פעילות ופעילות אינטנסיבית. אפילו לא פעם אחת. זה פשוט עובד.

הרחבות המוצר

קוד המקור זמין לכולם, ללא תשלום. אם לצוות שלך יש צורך לבצע התאמות אישיות או להרחיב את הפומקציונליות של PostgreSQL בכל דרך אז הם יכולים לעשות זאת עם מינימום של מאמץ, ללא עלויות נוספות. יתרון זה נתמך על ידי הקהילה של אנשי מקצוע PostgreSQL וחובבים ברחבי העולם אשר פועלים להרחבת PostgreSQL על בסיס יומי.

חוצה-פלטפורמות

PostgreSQL זמין  34 פלטפורמות של UNIX עם הגרסה האחרונה היציבה, ותואם Windows באמצעות Cygwin framework. תאימות Native Windows זמינה גם עם גרסה 8.0 ומעלה.

מתוכנן עבור סביבות עם נפח נתונים גבוה

אנו משתמשים באסטרטגית אחסון נתונים מרובת רשומות אשר נקראת MVCC בכדי להקנות ל PostgreSQL יכולות תגובה מאוד מהירה בסביבות עם נפח נתונים גבוהות. ספקי מסדי הנתונים המובילים בעולם משתמשים בטכנולוגיה זו, גם כן, מאותן הסיבות.

תכנון גרפי של בסיס הנתונים וכלי ניהול

ישנם כלי GUI רבים באיכות גבוהה הזמינים עבור PostgreSQL גם עם קוד פתוחים וגם מספקים מסחריים. רשימה זמינה בויקי כמדריך הקהילה על כלי GUI ל PostgreSQL.

מאפיינים טכניים

אפשר לעיין במטריצת מאפיינים התכונה על מנת לראות סיכום מאפיינים של PostgreSQL.

מדיניות הפרטיות
כל הזכויות שמורות ל © העמותה לקידום הפוטגרס בישראל 2018